• geçenlerde sitesinden aldım. 3300 liraydı galiba %10 indirim kuponuyla 3 civarına geldi.

ayakkabı geldi. ilk defa chuck 70 giyeceğim. biraz manyak olduğumdan ötürü detaylı inceledim ama incelemesen de olmaz çünkü ayakkabının işçiliği aşırı kötü. kozmetik sorunları geçiyorum ama direkt sağ ön tabanının bir kısmının dışarıda olduğunu fark ettim ve arayarak iade kodu aldım hemen.

işçiliğin en kötü olduğu ülkede ürettirip bize mi kakalıyorlar anlamıyorum. amerika'dan kuzenimin getirdiği converse chuck 70 değildi ama işçilik olarak büyük bir sorun görmemiştim. eren perakende işini düzgün yapmıyor gibi gözüküyor.

görsel
  • zatım için bir marka değil bir arma gibidir kökü ta lise yıllarımıza dayanan.
    hala daha portmanto'da bir çift kes yatar durur yılda birkaç kez ayağımıza geçirdiğimiz.
  • 2023 yılının kasım ayında 1300 liraya aldığım converse, şu an 3800 liraya satılıyor.

sebebi nedir bilmiyorum ama, türkiye'de anlamsız bir fiyat artışına gitmiş markadır.
  • bu ayakkabıya her sey denir de saglam değil denemez. bez ayakkabiları 20 yıl giyen var. tekrar populer olacağını dusunuyorum onumuzdeki senelerde. tabanı düz olup da bunun kadar konforlu baska ayakkabı pek yoktur. gidip alayım ben de internet reklamlarında denk gelince gelip yazayım dedim.
  • çocukluğumun gözümdeki en iyi markanın ayakkabılarına sahip olma hissiyatını yaşatan markadır.
  • güzel ayaklı/bacaklı bir erkeğe ya da kadına en çok yakışan ayakkabılardan birisi. kısa okul eteği veya kısa bir şortla mükemmel uyum sağlıyor.

her converse gördüğümde lise fantezilerimi hatırlıyorum.
hesabın var mı? giriş yap