• ulufaktoring üzme beni 2-3 günlüğüne aldım iki kere yüzde 10 ver yeter. iki gün eksi on versende mecbur saticam kumar mislai şansımı denedim sadece
  • 8300 dolaylarında nokta hedefi koyduğumuz türkiye borsası.

#163463154 - gel 11300

beklenen düzeltmeler bu saatten sonra yalnızca tepki eşiği olacaktır. uzun vade beklentimiz sabit ve hareketlenecek bahar/yaz ayları öncü olacaktır. kazanmak için kimseye ihtiyacınız yok. kendinizi yetiştirip, sabırlı olmanız yeterli olacaktır.

bol kazançlar.
  • en sonunda kavuştuğumdur.

neyseki koinler var, yoksa haftasonu çok sıkıcı geçiyor. he o bayramlar, bayramlardan nefret ediyorum.
  • eskilerin 1 milyonuna dayanmış. 2013'te 50-60 bindi mesela. tamam enflasyon falan filan ama yine de bir pasta kesilmeli.

bir de 500 doları geçince kesin, okey.
  • havada kesif bi' bok kokusu alinan ortam. evet...
  • yine itinayla çakıyorlar.

ağırlık azaltmışım iyi ki.
  • sezonu açtım. kap uygulamasından tüm şirket bildirimlerini aktif etmeyi nasıl yapıyorduk bilen birileri varsa yeşillendirebilir mi?
  • xu100 10.000 puan.
  • bence çok iyi vermiş, son 4 ayda dolar bazında. nasdaq falan vermedi bu kadar. bazı kağıtlar takibimde yüzde 50 vermiş. seçim öncesi ve yüksek faiz dönemlerini evlatlarıma öğreteceğim.

yahudi hesabı.

oyun oynamayan iyi kazandı. elde ki doları arttirdilar.

ne zaman bir fiil emlakcilik ne zaman altın onu da öğreteceğim.

ben bir de vergi ödüyorum kazanca nasdaqta puu.

yapay zekadan güzel bir sektör var. pırıl pırıl. 1100 milyar dolarlık bir balon hadi inşallah.

şu isteyseniz temettücü tayfadan evet p,k vs gibi boş beleş kağıtları toplayanlar dan uzak durun.ytd
    .kendiniz dışında analiz yapmanız kaybetmeniz demek.

temmuz sonuna 3 hisse bağlayacağım şimdi öyle ucuz kalmış ve karlı firmalar ki..

çok bilenler

al satıcılar hep battı.

al yat. yoksa alma.
  • aselsan alıp kenara atıcam bu hafta
hesabın var mı? giriş yap