• bana göre oyun tarihinin en iyi fps oyunudur.
  • oynamayalı 2 yıl oldu,toplamda multide 600 saat oyun sürem vardı.frame de görünce anılarım canlandı.caspian border da tankla ortalığın anasını ağlattığım zamanlar geldi.efsane oyun ilerde sistem düzersem yeniden yükleyip sıkılmadan oynarım.
  • ea* tarafından geliştirilen ve 2011'de piyasaya sürülen fps oyunu. oyun gerçekten güzel, almak isteyenler için. savaşın içinde olduğunuzu hissediyorsunuz özellikle multiplayer oynarken. assault için tavsiyem m416 :)
  • nosrahr canals dışında haritalarını oynayamadığım oyun.

bunda milleti trollemek cidden zevkliydi. sonra bu tarz maksatlarla yapılan çoğu oyunda bunu yapamadım.

tabi noshahrda oynaya oynaya coda döndüğünden baydı ve ayrıldım oyundan.

tank uçak vs hakimiyetim yerlerde kaldı hep.

k/d hiç iyi olmadı bende iki death bir kill
  • çöp bir pc ile orgazm tadında saatler yaşatan kaliteli oyundur. fps tarihinin dinamikleriyle, seriliğiyle, silah hissiyatıyla en baba oyundur. bundan 5-6 yıl sonra bile dönüp vakit geçirilecek bir multiplayer yapısı vardır. tahminimce ea serverleri kapatmadıkça da kemik kitlesi hep serverlere akın edecektir.
  • günümüz grafik işleme gücünün 20%'si, belki 10%'si ile koskoca haritalarda 64 kişi; öle kalka, tankla, uçakla, helikopterle, sittin çeşit araçla ölesiye kapıştığımız ancak yine de kasma, batma, çıkma, bug, desync vs. nedir bilmediğimiz oyundu. hd6850 ekran kartımla gayet yüksek ayarlarda su gibi akıcı bir şekilde oynuyordum ben bu oyunu.

şimdi bu sözlerim pabci denen ibneye. neyse fazla söz etmeye üşendim, düzeltin lan şu oyunu ağzımızın tadıyla oynayalım.
  • efsane oyundur.günümüzde ki çoğu oyun yanına yaklaşamaz kalite olarak.
  • tıpkı battlefield 4 gibi berbat bir senaryoya sahiptir.
  • "operation metro" haritasını, 64 kişilik conquest modunda oynayıp da zevk almayan bir insan göremedim şu zamana kadar. server olarak da "no explosive" tercih ettiğiniz zaman, şu zaman ki aksiyon oyunlarından bile alamadğınız tadı alabiliyorsunuz 2011 yapımı oyundan.
    fps oyunlarını seven herkesin belli bir süre tatması gereken oyundur kendisi.
  • ücretsiz multiplayer olarak oynanabilen oyun. singleplayer kısmı çöp zaten.

zloemu diye bir site var, buraya girip kaydolun. bu siteden oyunu torrent olarak indirip kurun, zclient diye bir uygulama var onu da indirip, oyunun kurulu olduğu klasöre atın. "zclient.exe" dosyasına girip, kullanıcı adı ve şifrenizi yazdıktan sonra server listesi geliyor, oradan seçip olaya giriyorsunuz. ping değerleri de çok düşük.

edit: oyunun orijinalini daha sonradan satın aldım, battlelog saçmalığı ve ping değerlerinin çok yüksek olmasından ötürü orijinal oyunu silip, zloemu yükledim tekrar. teşekkürler ea.
hesabın var mı? giriş yap