• gariptir ki domain'i @msn.com olan accountlarla sorunsuz oturum açılabilmektedir.
  • e-buddy'nin de dertlere derman olamadığı bir çöküşün içersindeyiz. yokluktan facebook chat kullanılıyorsa soğuk kanlılık korunmalı ekrana kafa atılmamalı.
  • an itibariyle internet aleminin 11 eylülü'nü yaşan anlık yazışma programı.
  • zamanında maillerde dolanan msn paralı olacak haberlerine inanmamamızın sonuçlarını çektğimiz program. la oğlum o kadar demişlerdi msn adamı renk değiştirecek filan, ciddiye almadıydık. demek adamlar para alamayınca batsın msni de chati de deyip toptan kapadılar dükkanı.
  • istanbulun çoğu yerinde çalışmaktadır.
  • son zamanlarda sık karşılaşılan bağlanama sorununa sahip program. an itibariyle beşiktaş tan bildiriyorum, girilmiyor abi. beni burda bırakın benim yerime de girin. titreşim gönderin, smileyliler gönderin arkadaşlarınıza.
  • moskovadan deniyorum calismayor .
  • istanbul'un tamamını bilmem ama kozyatağında çalışmaktadır. ccleaner kullanın bakalım düzelir.

edit: böyle bir çöküntü olmuşsa listemde az kişi online'dır herhalde deyip, açıp baktım ki an itibariyle 22 kişi online.

edit2: an itibariyle 2-3 kişi msn kafayı yedi ya layn diye kişisel ileti girmişlerdir.

gelişme olursa tekrar bağlanacağız sözlük, şimdilik aktaracaklarımız bu kadar.
  • open dns'nin kurbanı olup olmadığına karar veremediğim yanar döner adam programı.

çoğu bankaya da girilemiyor.

başka dns ayarlarıyla çalışıyor.
hesabın var mı? giriş yap