• bugün yüze yakın insanı bekletip sonra da gişeler kapandı hadi yalla diyen firma. ulan sanki izmir'e her gün üç büyükler geliyor, gişeyi 6'da kapatmak nedir? ayrıca biletleri satmak için biletix yerine ticketturk'ü tercih eden bucaspor'a da birkaç lafım olacak. tamam firmanın buca'da iki tane satış yeri var diye onu tercih ettiniz de, hiç mi aklınıza gelmedi beşiktaşlılar ne yapacak diye? duyumlarıma göre bucadaki şubeler bomboşken hilton'daki şubede acayip bir sıra vardı. buca tribünleri (kale arkası ve açık) bomboşken beşiktaş'ın kale arkası bitti bugün gözümüzün önünde zaten. sıcakta* bir buçuk saat bekleyip hiçbir şey alamadık o kadar insan. neymiş 6'da sistem kapanıyormuş. hay sizin sisteminize...
  • internetten satın aldığınız bileti bastırmak için satış noktalarına giderseniz sizden konfirmasyon kodu isteyen firma. biletix'te böyle uygulamalara alışık olmayan bünyeler için sorun yaratabilir, zira satış yapan görevlilere "kodu bilmiyorum, telefona zaten yollamıyorsunuz, mailıma ulaşmam mümkün değil" demek pek işe yaramıyor. hayır farz edelim ki o kodun olduğu mail bi şekilde silindi. o zaman ne olacaktı çok merak ediyorum.

edit: ayrıca sabahın 10'unda hilton'da en az 1 saatlik sıra olupta, bir diğer satış noktası buca sürücü kursunun bomboş olması da ayrı bir olaydı.
    edit 2: biletix'te başlamış bu kod uygulamasına.
  • 24 nisan 2011 bucaspor fenerbahçe maçı için internet üzerinden bilet alan fenerbahçe taraftarını çileden çıkaran, muhtemelen 3-5 kişinin yönettiği çapsız bir firma. efenim bu heriflerde nasıl bir zihniyet varsa internet üzerinden satışı yapılan 20.000 biletin zarflarına tek tek isim yazmışlar tükenmez kalemlerle ve zarfın içinden çıkan bilet sayısının aldığınız bilet sayısıyla eşit olması için dua etmeniz gerekiyor. haklarında söylenecek çok şey var ben kısaca türkiye'nin en rezil kurumlarından birisidir diyeyim siz anlayın.
hesabın var mı? giriş yap