• recai kocaman adlı abimize göre artık tamamen bitmiş imzalar atılmıştır hayırlı olsundur.forza'yı takip edenler gelişmeleri aktarırsa buralara da bakalım neler dönmüş yine. ha siz yinede inanmayın bende inanmıyorum resmi site borsaya bildirsin zaten çöker yıkılır bu sitelerin hepsi o zaman inanınırız.

http://twitter.com/recaikocaman
  • takım içi dengeler elbette önemli, kendisine verileceği söylenen yıllık altı milyon euro da elbette futbolcular arasında huzursuzluğa neden olabilir.

amma velakin, nobre'ye yıllık iki buçuk milyon verince takım içi dengeler bozulmuyor da robinho'ya altı milyon euro verince bozuluyorsa, koyayım ben öyle takım içi dengeye.
  • beşiktaş' ın takım içi dengeleri ne duruma gelir bilemem ama şayet robinho gelirse ligin dengesini bozar. ölüsü 20, dirisi 30, biraz da kasarsa eğer 40 gol atar bu adam en az.
  • kendisiyle ilgili "dengeleri bozar" yorumlarına karşılık olarak donanımhaber forumlarında bi eleman " nobrenin hiçbir halta yaramadığı halde o kadar para aldığı takımda terazinin diğer ucuna fil koysan yine denge bozulmaz" yorumunda bulunmuştu.. adam haklı beyler'den başka bir şey söylemek istemiyorum ama harbiden çok para.. yani dengeyi bozmasını felan geçtim ama klubümüzü mali olarak büyük stres altına sokar gibi geliyor.. inanıyorum ki robinho gelse çatır çatır topunu oynar taraftar ve oluşan aile havasından dolayı ama ne bileyim kıyamıyorum beşiktaşımın büyük borçlar altına girmesine.. yıllardır klüp başkana borçlandıkça benim içim gitti ve çok üzüldüm.. onun için umarım yönetimimiz iyi ölçüp biçer bu transferi ve ona göre kesin bi karar verir diyorum..
  • gelirse beşiktaş'ın dengelerini bozar mı bilmiyorum ; ama ekşi sözlük'ün dengesini bozduğu kesin.
  • türkiye standartlarının çok çok üzerinde olan ve de müthiş yeteneklere sahip bir futbolcudur. fakaaaaat; süper lig'in şen kasaplarıyla tanıştığı vakit yaşayacağı dumurun üzerine 30-40 gol atabileceğini sanmak da bi o kadar komik. aloooo? arkadaşım burası şu anki takımı santos'un 850 gol atıp 300 gol yediği brezilya ligi değil. maçlar 6-3 bitmiyor burda.

adamın ayağını bi güzel paket yapıp eline veriverirler.
  • beni korkutan futbolcu.
    tam da demirören akıllandı mı acep deyu sevinip beşiktaşımızın yeni çehresiye mutluluklara gark olurken bu şartlada bir transfer bizleri sevindirmek bir yana sukut-i hayale uğratır. iki dakka rahat durun be.
  • uzun süre sol frame'de görmeyince sözlüğün komik yazarlarının başına bişey mi geldi telaşlanmama sebep olan futbolcu.
  • karabükspor ile 7 yılı opsiyonlu 6 aylık sözleşme imzalamış futbolcu..

ekşisozluk fotomac otonomu
hesabın var mı? giriş yap