• bu sene girdiği hiçbir yarışı kaybetmemiş. yani ikinci bile olmamış. üstelik derecelerini de gittikçe geliştiriyor. daha 2 hafta evvel 12.74'le en iyi derecesini yaptı demiştim..
  • ay yıldızlı kolyesiyle, kırmızı beyaz tırnaklarıyla önce inanmış sonra da bizi inandırmayı başarmıştır. bu kadar içten sevinciyle de gözlerimi yaşartmıştır. terinin her damlasına helal olsun. bize bu sevinci yaşattığın için ne kadar teşekkür etsek az.
  • lan oğlum bu kız uçuyor la. bildiğin uçuyor. sen kalk türkiye gibi atletizme çok önem verilen ! bir
    ülkeden kalk gel, 100 metre engelli gibi çok zor bir dalda avrupa şampiyonu ol. akıl alacak gibi değil.
    resmen milad. naim i, halil mutlu yu süreyya yı gördü bu gözler ama bu kız başka, başta da dediğim gibi
    uçuyor la bu kız. mersin li imiş. allaana gurban
  • ağlatan şahsiyet. elde ettiği başarı, a milli futbol takımının 25500 dünya üçüncülüğüne, ulu teknik direktör fatih terim yönetiminde 3846 avrupa şampiyonası galibiyetine, galatasaray'ın 1500 adet uefa kupası şampiyonluğuna, fenerbahçe'nin 29 bin tane guiza, beşiktaş'ın 45 bin adet quaresma-guti transferine eşittir. her şey bir yana, ağlatmıştır. aynen süreyya ayhan gibi ağlatmıştır. afferin sana kız! böylesi bir sevinci yaşattığın için, böyle iyi bir sporcu olduğun için aferin... ve teşekkürler
  • (bkz: altin kiz)
  • umarım yakaldığı kişisel başarı türkiye'de pek çok ateltin önünü açar.
    öyle böyle bir başarı değil hakikaten.

buradan şovenizme kaçmamak için başarısını küçümseyenlere , fenerbahçeliymiş vs. diyerek gölge düşürmek isteyenlere bir çift sözüm var,

ama söyleyip heba etmek istemiyorum. nasıl olsa laftan anlamazlar onlar.

büyüksün nevin.
  • tebrik edilesi güzel insan. gurur duyduk kendisiyle.
  • şu videoda izlediğim kadarıyla o takıları takmasa dünya rekoru kıracakmış.
  • benim de gözlerimi yaşarttı
  • atletizmin belki de en zor dallarından birinde avrupa şampiyonu olarak göğsümüzü kabartmıştır. elvan'a da çok sevinmiştik tabi ama bu gerçekten farklı bir duygu oldu. teşekkürler nevin, teşekkürler altın kız...
hesabın var mı? giriş yap