• zaten ancak bizim yaptığımız dizide replik şu olurdu

-bir insan ya güzel olur ya akıllı

tabi canım. bu noktada gossip girl'den ayrılmayı çoktan başarmış dizidir kimse hakkını yemesin.
    danabaş kadar olan burak özçivit'ten lise öğrencisi benden de ilkokul öğrencisi çıkarırlar bizde zaten ve o da yetmez diziyi madem aldınız bari karakterleri uydurun da göz yabancılık çekmesin di mi ama? serena'dan namuslu (su sevgili olmadan elini bile vermez), akıllı ve güzel şeklinde mükemmel karışım yapıp su karakterini oluşturdunuz ne için iyi karakter her zaman sevilir mantığıyla mı, yok ben kötücülüm ama. gossip girl'de blair ve chuck'ı, beverly hills teens'de bianca'yı ve daha nicesinde kötü karakteri tuttuğumdan su şimdiden bitmiştir.
    ayşegül ismi de bu arada yapıştı merve boluğur'a. insan alev falan gibi bir isim bulurdu yahu. ama olsun kızın imajı o sevimlilikten çıkmış kanımca, hafif bir yırtıcılık var olacak, olacak.
  • tanıtımında güzelim okulum istanbul lisesi'ni görünce ve ardından oyuncu bacılarımızın etek boyunu ve genel fiziksel özelliklerini de farkedince, içimden sağlamından küfrettim. biz 9 sene geçirdik mekanda bir kere şöyle ortama denk gelemedik.
  • bazı diziler vardır türkiye'ye uyarlamak imkansızdır ya da çok zordur. kanımca gossip girl de bu dizilerden biri. dizinin orjinalinin türkiye'de oldukça fazla hayranının olması da bu dizinin türkiye'de tutulmasını zorlaştıracaktır.
  • küçük derken

(bkz: önemli olan boyu değil işlevi)

tanım: gossip girl'ün türkçesi küçük sırlarmış öğrendiğimiz dizidir.
  • -bir insan ya güzel olur ya zeki.
    +e sende ikisi de yok a.q.

(bkz: sami)
  • 2003 yılında lise defteri'nde liseliyi oynayan sinem kobal, sene 2010 ve bu dizide hala liseliyi oynuyor.
  • tanıtım videolarında kısaca görünen, kısa etek ve desenli çorap kombinasyonu ile bende güzel bir hareketlenmeye yol açan dizi.
  • şöyle ordan burdan arak dizileri ısıtıp ısıtıp önümüze sunuyorlar ya pes diyorum. hayır dizinin orjinaline saygısızlık etmeyin bari **. burdan bu projeye imzasını atanlara dicek tek bi lafım var yapmayın demiyorum hobi olarak yine yapın.
  • dizide çet'i canlandıracak olan burak özçivit dizinin çok orjinal bir proje olduğunu söylüyor. orjinal kelimesinin anlamını biri ona öğretebilir mi?
  • merve boluğur 'dan süper selena olur.
    underworld serisinin çakmasını da çekerlerse selena'sı şimdiden hazır.
    ne hale getirmişler kızı, vampire dönmüş.
    ama sinsi, kötü kız bakışları güzel.
hesabın var mı? giriş yap