• hepsi de kolpa değildir.. yanyana oturuyorken kolunu sırtınızı dayadığınız (koltuk, çekyat, herneyse artık) yere atıp size dönüyorsa bu "uğraşırsan verebilirim" manasındaymış (metin üstündağ'ın tabiriyle).
  • kadınların çaktırarak vereceği cinsel mesajlardan daha etkili olan mesajlardır.
    zihinsel atraksiyonlar bedensel atraksiyonlardan her daim daha caziptir.
    edit: insan beyni ile iş tutar.
  • bosa giden mesajlardir. erkekler kadinlarin "caktirmadan" verdigi herhangi mesajlari algiliyor olabilselerdi su an dunya cok baska bir yer olurdu.
  • su her yerde okudugunuz "saciyla oynuyorsa yolludur" temali bir ustu kapali mesaj var ya, yalan o. bence takintili olduguna isarettir daha ziyade. bad hair day zamanlarinda ben her saniye sacimla oynuyorum, o zaman vereyim butun istanbula, bu mu? hic bilmiyorsunuz bu isleri. :(
  • gördüğüm kadarıyla bunlardan "kendi kolunu okşaması" şeklinde olanı hala çözemeyenler var. o halde açıklıyorum: bu kol var ya sana girsin.

"kendi bacağını okşayan kadın"ın verdiği cinsel mesajı ayrıca belirtmeye gerek görmüyorum.
  • onunla konuşurken gözleri sık sık dudaklarınıza takılıyorsa ve dişlerinizi yeni temizlettirdiğinizden eminseniz vardır bir hikmeti.
  • cogunluga gore nabizlarinin atmasi... kimilerine gore ona da ihtiyac yok ya, neyse.
  • evrensel wrist display mesajı örneğin. ne kadar evrensel o kadar ingilizce. şöyle:

teori o ki masada karşınızda oturan kadın, çatalı / sigarayı tuttuğu elinin avuç içi + bileğini kendine dönük tutuyorsa, olmayacak işler peşindesiniz demeye geliyor. "o gece" bu gece değil; eve sap dönmeye hazırlıklı olun. bileği size dönük olarak tutuyorsa tebrik ediyorum doğru yoldasınız. doğru yol derken cinsele doğru yol, cinsele giden yol anlamında.

http://sapientology.com/tag/female-body-language/

çoğunlukla yapıyor olduğumuzu dahi farketmeden yaptığımız söylenegelir. öğrenin şunları kazık kadar oldunuz?
  • birden bire mesaj vermez olması.
  • "o güzel ellerinle boynumu bir ovaryum musun, ay pardon ovar mısın?" demesi
hesabın var mı? giriş yap