• yılların loserinter milan'ı şaha kaldırmış adamdır.
  • kendi özelimde, spor konusunda rezil bir ülkenin gene spor konusunda çok şey bildiğini sanan insanlarının toplaştığı ekşi sözlük'e her defasında ayarın kralının verdiği için çok sevdiğim adam.
    siz burada bayık fair play muhabbetleri, yok total futbol, yok atak futbolu yok ebesinin amı diyip adama laf geçireyim diye kasarken şu saatte bütün inter'i tutan milan taraftarları yılların acısını çıkartmakta, gönüllerince eğlenmekte.
  • (bkz: aferim)
  • kuşkusuz o en iyi teknik direktör olandır.
  • teknik direktörlük bir koşuysa en güzel ilk yüz metresini koşan adamdır.
  • real madrid' in basina gececegini kendisi sat 1'e acikladi.
  • inter, porto gibi takımlarda başarı yaşamanın kolay olduğunu bilmelidir artık kendisi. kendisine yeni bir hedef koyuyorum: fenerbahçe'yi gel şampiyonalr ligi şampiyonu yap. yapamazsan adam değilsin jose !
  • ya adam hadi geçtim inter'i, porto gibi bir takımı cl şampiyonu yapmış, ingiltere premier liginin çehresini tamamen değiştirmiş, sir alex ferguson'a yeniden çabalamak için bir sebep vermiş, sekiz senedir iç sahada hiç bir lig maçını vermemiş ama gelgelelim hayvan gibi defans ile inter gibi takımı herkes şampiyon yaparmış. len o inter 35 senedir çeyrek final göremedi doğru düzgün, hiç bir uyanığın aklına gelmedi mi katı defans formülü?? ahahah, hey allam hey, kendisi bariz bir şekilde futbol dünyasının en özel teknik taktik kombinasyonlarına imza atan, sıfırdan inanılmaz takımlar yaratan, her oyuncusundan deli performans alan futbol dünyasının özel çocuğudur, gerisi hikayedir, valla bak inan bana..
  • troll teknik direktördür kendisi. kupayı falan boş vermiş, barcelona'yı kovalıyo adam.
  • defansı bu sene icat etmiş kendisi.bu zamana kadar kimsenin aklına defans yapmak gelmemiş olacak ki barcelona'dan 4-5 yiyip dönüyorlardı.
hesabın var mı? giriş yap