• italyan takımını, italyan takımı gibi oynatmış adamdır. üstelik normal bir italyan takımı da değil 10 kişi kalmış bir italyan takımı. arada serie a ya bakan adam zaten bu takımdan klasik hollanda performansı beklemez.
  • sahadan kuğu gibi süzüle süzüle çıkıp, karizmayı 10'la çarpmak varken, neredeyse bir takla atmadığı kalan teknik direktör. neyse başarılı olan o değil mi, isterse g.tünü çıkarır. laf.
  • 8-1-1 taktiği ile sahaya çıkıp, maç sonunda çılgınlar atarak sevinmesi, "ben dünyanın en iyisiyim taktik ulemasıyım" diyen bir adamı zavallı etmiyorsa, yılmaz vural'ın günahı ne, haydi ben de bunu sorayım.

oyunu durdurmak, zamandan çalmak için saha içine giren çirkeftir. kulübesinin oradan sahaya ikinci topu attıran adamdır... zavallıdır zavallı.
  • sadece kolunu göstererek ne kadar mütevazi olduğunu göstermiştir. ben olsam çok acayip şeyler gösterebilirdim. final biletini, barca'ya karşı nou camp'ta almıştır. daha ne olsun?!
  • ciddi ciddi bu adama zavallı diyenler çıkmış ya
    arkadaşım adam 10 kişi kalan bir takımla barcelonayı eledi
    daha ne olsun isterse 10-0 oynatsın takımınını
    ne farkeder ne içtiyseniz saklayın onu bir köşeye
  • aman derim, bir turk takimi ile oynamasin, hakeza barcelona macindan sonra yaptigi hareketleri turkiye'de yaparsa, sahanin ortasinda gang bang yaparlar (o parmagi alirlar vs.). efendi olsun, ben burdan hiddetlendim o bicim.
  • bence bogdan tanjevic gitsin jose mourinho gelsin. bu adam 2-3 alan savunmasını bizim takıma daha iyi oynatmazsa ne olayım.
  • adam iki maçta messi'ye adım attırmadı ulan, kabak gibi açılaydı da messi 4 sallasaydı 126 sayfa messi entrisi girecektiniz, ronaldo apaçi, franco faşist kaka pis bok real madrid diyecektiniz. sırf bunun için alnından öpeyim be jose, sırf bunun için..

futboldan anlamıyormuş, zavallıymış, kapat o fm'yi kardeş, kapat da çık biraz hava al, hadi..
  • porto gibi eti belli budu belli bir takımla bile şampiyonlar ligi şampiyonu olabilecek kadar yetenekli, kazandığı o kupanın seremonisine dahi katılmayacak kadar da yemiş bitirmiş bir adamdır.

fm başında lig şampiyonu olunca bile amuda kalkıp evinin içinde üç şampiyonluk turu atan sözlük ergenleri, aylardır -haklı olarak- yere göğe sığdırılamayan barcelona'yı eleyip finale çıktığı akşam sevincini saha içinde kutlayan mourinho'ya laf etmeden önce "olum biz ne yedik de böyle mal olduk lan?" diye bi düşünseler yerinde olur.
  • başarısı barcelona'ya karşı büyük savunma oyunudur. galatasaray'ı efsane 3-3'ün rövanşında 0-0 ile şampiyonlar ligine çıkarıp manchester'ı ezen holmann'a fazlasıyla benzettim onu. ikisi de eledikleri takımları çalıştırmayı rüyalarında bile göremezlerdi.
hesabın var mı? giriş yap