• 3 yıllık değil 6 yıllık sevgilisini bile unutan var. hatta vaatlerde bulunup "bana evet dersen hiç düşünmem onu bırakır sana koşarım." diyebilecek yüzsüzlüğe de sahiptir bu vatandaşlar. güvenmemek lazım. zaten biraz incelendiklerinde her güzel kıza mavi boncuk dağıtan bir tip olduğu kolayca anlaşılır. genelde yakışıklı olur böyle tipler. kızların aldanmaması gerek güzelliğe, boya posa! bir süre kendi haline bırakın, debelensin dursun yerinde. sonra zaten sönüp gidiyor kabaran aşk(!)ı sizi unutuyor. sevgilisini cebinde tutarken başka kızlara göz kırpmayı da ihmal etmiyor.
  • "ben güzele güzel demem güzel benim olmadıkça" düşüncesini benimsiyordur.

edit: imla
  • "unutmayan erkeğin değerini çok bildiniz amına koyim de buna laf ediyosunuz."
    terkedilmiş insan - 2011
  • normal yurdum erkeği işte sıradan.ne yapacak unutmayarak onu anlamadım ben.
    -aa ulan kız güzelmiş be ()..ama ama 3 yıllık ilşkim var benim!
    aslında güzel oldu bak böyle yapabiliriz sanırım,evet..
  • (bkz: evrim teorisi)
  • vefasız yavşağın tekidir. aynısı kız için de geçerlidir. ne acelen var bebeyim? insan gibi bitir önce ilişkini yahu..
  • "aşkın ömrü üç yıldır" ekolüne kaptırmıştır.
  • olay sevgilisinin güzelliğine kıyısından bile bağlı değildir. ayran gönüllülük, aldatmak kişinin kendisi ile ilgilidir. sevgiliniz ne güzellikte, çirkinlikte, iyilikte ya da kötülükte olursa olsun aldatmayı seçen kişi aldatmaya meyilli kişidir olay tamamı ile kendisi ile ilgilidir. kimse kendisinde mevcut olmayan sadakate, dirayete kıldan tüyden bahane aramasın.
    derseniz ki bir ilişkiye başladın mı ne olursa olsun sonsuza kadar devam mı etmesi gerekir, beni çok yanlış anlamış olduğunuzu söyler elbette kişi ilişkinin yürümeyeceğini anladığı an ilişkiyi bitirmelidir derim.
    derseniz ki biz aldatan demedik ilişkiyi unutan dedik. bu kadar kısa sürede, eski ilişkisini gözden dahi geçiremeden olaya giriyorsa hemen açsın telefonu apar topar bu iş bitti desin bari derim. çok mu saçma oldu, ben demedim siz dediniz. ha ilişkisini unutum yemeğini yemeye devam eden gibi bir tanım varsa bak onu bilemedim.
    çoğunluğun birbirlerinin aldatmalarını, ıskartada bekletip yeni arayışa girmelerini hoş gördüğü ve bu kapsamda bunun normal olduğu konusunda içlerini rahat tuttuğu bir mecrada rahatsızlık vereceğinin farkındayım ama gerçek ilişki en azından bana göre böyle bir şey olmalıdır üzgünüm.
    bir tahmin olarak da iş bu tanım zö listesinde ilk üçü zorlar.
  • 3 yıl boyunca nerde yaşadığını merak ettiğim.
  • ağır suçludur.

oysa ki, kadın gibi önce yeni adayı bağlasa, işini sağlama aldıktan sonra da, tiyatral bir oyunla 3 yıllığı şutlasa, aşkının peşinden giden, duygularıyla yaşayan bir çılgın olacaktı.

kısfmet.
hesabın var mı? giriş yap