1447 entry daha
  • hazırlık :
    "sürekli eğleniyorum, geziyorum, meşgulüm, mükemmele yakın bir hayatım, rafine zevklerim var" mesajları veren bir imaj yaratmak.

-esasen zamanın çoğunu survivor, yerli dizi, okey, batak, kızlarla dedikodu, evde pinekleme şeklinde geçiriyorum. mesajlara geç cevap verdiğim aralıkta reels videoları izliyorum. gerçek halimde bir numara yok, o yüzden sahte bir imaj yaratıyor, meşgul görünüyorum. baksan sıradan bir orta sınıfım ama bill gates gibi yoğun görünüyorum.

ilk izlenim:
    tabi ki de saygılı, dürüst, kültürlü bir insanım. gezmeyi ben de çok severim.

-hoşuma gitmeyen bir şey olmadığı sürece saygılıyım. yalan söylemem, duymak istemediğim sorular sorarsan beni yalana sen mecbur etmiş olursun.

tanışma:
    bazı sorunlar yaşadım, üzüldüm, güven problemim var ama aştım artık.

-bir şey aştığım yok. psikolojim o kadar bozuk ki sağlıksız olduğumun bile farkında değilim. zamanında saçma sapan insanlara büyük tavizler, emekler verdim. bütün sabrımı, enerjimi, umutlarımı onlara harcadım. sebep olmadığın güven sorunumu, düşük tahammül seviyemi ve getirdiğim her türlü sorunu anlayışla karşıla, devraldığın enkaza nimet gözü ile bak.

beklentiler:
    ilgi, sevgi, anlayış ve güven bekliyorum.

-kendimi tanımadığım gibi ne istediğimi de bilmiyorum. böyle modern, rasyonel beklentilerim var sanıyorum. esasen yıllarca ihmal edilip insan yerine konmadım. buna alıştığım için kendimi değersiz hissedip mutsuz olacağım insanlara çekildim. doğru düzgün sevilmediğim için sevgi görmeyi istemsizce yadırgıyorum. sorunu hep karşıda aradım ancak bataklıkta gezmek benim eğilimim. zamanla alışık olmadığım güzel ve sağlıklı yaklaşımından soğuyacağım. sorunu da yine sende ararım.

pazarlık:
    geçmişimiz mazide kaldı, sadece bilmem gereken bir şey varsa söylemeni isterim.

-bir tartacağım. senin geçmişin benimkinden kötüyse anıların yaşandığı zamanlarda ayın hangi evrede olduğuna kadar didikler, burnundan getiririm. baktım benimki senden beter. o zaman saygılı ol, bu bize sadece zarar verir.

niyet:
    önemli olan anlaşabilmek, geçinebilmek.

-eflak, boğdan, 12 adalar, çeyiz olarak da tavşanlı' ya kadar isterim. zamanın, ruhun, bedenin hepsi benim. ilişkiyi hayat standartlarımı yükseltme, bulunduğum renksiz hayattan kurtuluş olarak görüyorum. nispet yapamayacaksam neye yarar?

güzel zamanlar :
    çok mutluyum, daha önce hiç böyle hissetmemiştim, bu zamana kadar neredeydin?

-daha önce de böyle hissettim. uzun süren yalnızlıktan çıkınca coşku duyuyorum. hevesimi alana kadar dur bakalım.

gerçeklerin ortaya çıkışı:
    beni eskisi kadar sevmiyorsun.

-sergilediğim tatlı imajdan yoruldum. bana iyilik de yaramaz. gerçek yüzümü gösterince de uzaklaştın. ne var, kabul ediver işte.

huzursuzluk:
    bilmiyorum, bir şeyler eksik gibi...

-kırmadan, incitmeden değer verip hoş tutunca alışmadığım için afalladım. bana bile değer veriyorsan demek ki sen önemsiz birisin.

çatışma:
    ...

-haklıysam zaten haklıyım. haksızsam da ne yapayım, öyleyim. beni değiştirmeye çalışıyorsun, baskı yapıyorsun.

final:
    beni çok üzdün. ikimiz için de doğrusu bu. sen iyi bir insansın ama...

-az da olsa vicdanım var, rahatlatayım da git artık.

dönüş:
    görüşmeyeli nasılsın, merak ettim?

-daha iyisini bulamadım. fark ettim ki götüm kalkmış. pişmanım. tekrar batırana kadar gelsene.

olursa ikinci tur:
    bu kez eski hatalarımızı yapmayalım.

-bir kere gidip geldin, amaan bir daha yapsam yine gelirsin.
hesabın var mı? giriş yap