• içinde benide barındıran oluşumdur. taraftar sözlüğü olmasına rağmen diğer takımlara karşı saygılıdır. galatasaray sözlük, gerçek anlamda sözlük olma yolundan hiç sapmamıştır. zaten diğer sözlüğümsülerden de farkı budur.

(bkz: fenersözlük)
    (bkz: 6alatasaray)
  • eski sözlüğüm. dün itibariyle fenerbahçe başlığına - türkiye'dir - ve yetenek başlığına - alex de souza -* bkz'ı verdiğim için uçuruldum. ilk kurulduğu zamanlarda görüp desteklediğim - fenerbahçe taraftarı olmama rağmen - birinci nesil dedikleri yazarlardandım. pek yazmıyordum fakat devamlı okuruydum.

farklı bakış açıları her zaman değerlidir. fikir paylaştığımız çok değerli yazarlarda vardı içlerinde. fakat zaman ilerledikçe galatasaray futbol takımının durumu ve yeni gelen yazarların etkisiyle de nefret yuvasına dönüştü.artık sadece fenerbahçe'nin tartışıldığı, günün başlıklarında ntvspor, rıdvan dilmen, mehmet demirkol'un eksik olmadığı yer haline geldi. oradaki tek fenerbahçe'li yazar - okur ben değilim emin olun buna. sadece ben tepki mi koydum ve kendi kurallarını uyguladılar.
    bu tepkiyi sözlükte ortaya koyan ilk yazar değilim fakat ilk fenerbahçe'li yazarımdır.

bir yazarın dediği gibi: "aslında bir fenerbahçe'linin senelerce galatasaray sözlükte takılabilmesi bir şeyleri başardığımızı gösteriyor. ulaştığımız kitle demek ki azımsanmayacak cinsten."

kesinlikle sözlük için bir başarıdan söz edilebilir. kısa zamanda büyük yol katetti. fakat unutulmaması gereken orada yalnız galatasaray taraftarı yok. kabul etseniz de etmeseniz de bu böyle oldu, böyle olacak. ilk zamanlarda olduğu yirmi tane online yazar ve okur arasında farklı takımı tutan sayısı beş tane ise şimdi bu sayı çok daha fazla. büyürken tek başınıza büyümüyorsunuz.

bu arada #alwaysntvspor fikri benim değil, barış gerçeker'in fikridir.

http://twitter.com/…sgrckr/status/20455303610892288

yolunuz açık olsun. eyvallah.
  • yeni yazar alımlarını başlattı. bakalım sözlüğün gidişatı nasıl olacak. biz de kaydolduk. hem ekşiye hem oraya yazıcaz artık hadi hayırlısı.
  • bünyesinden bulunmaktan gurur duyduğum sozluk.yeni yazar alındıkça kaliteli yazar da gelecektir kalitesiz yazar da.tıpkı burada olduğu gibi.ama bir taraftar sozluğu için yüksek kaliteye sahiptir.tek midir onu bilemem diğer takımların forumlarını veya benzer platformlarını bilmiyorum çünkü.ama galatasaray sozluk kalitelidir ve kaliteyi koruma adına yazarları caba sarfediyor.
  • galatasaray ile ilgili diğer site/forum vb ortamları çok takip etmedim. galatasaray.org a bile transfer dönemleri dışında girmişliğim yok. yalnız şunu söyleyebiliriz; galatasaray ile ilgili güncel bir olay varsa takip edilecek yer = galatasaray sözlük. nokta...
    şu an aktif olan siteler içinde de acık ara en iyi galatasaray sitesi. hatta; soroscu aslanlar > galatasaray sözlük > facebook > barisözbek8.com > ekşi sözlük. üzerse üzsün napalım yani ağlıyacak mısın bi de şimdi? gerçekleri yüzüne vura vura ağlattım seni işte kabul et :(( allam ya sizinle ugrasılmaz valla.
    not: barisözbek8.com'la iyi dalga geçtin; kabul et gelmis geçmiş en iyi biyografi sitesi. baris özbek > afilli filintalar. (tartışmam)
  • ilk spor temalı sözlüktür.
  • adnan polat, karabükspor, tayyip ve 15 ocak 2011 protestosuyla görünür hale gelen yalama-yalaka tayfaya * ayar üstüne ayar vermektedirler..

recep tayyip erdoğan'ı haklı bulan galatasaray taraftarı

fişlenmiş 40.000 galatasaray taraftarı

fişlenmemiş galatasaray taraftarı

(bkz: daha gider bu)
  • anlamsız bir şekide çaylaklık sırasında beklediğim sözlüktür. sırada bekleyen milyonlarca kişi mi var? moderatör sayısı mı yetersiz bilmiyorum? gsbonus, gs tv, ttarena kombine falan var ama sözlükte yazamıyorum. gizli mastercard reklamı mı yapıyorlar acaba? *
  • yazarı olduğum çok başarılı sözlüktür. kalitelidir. çok seslidir. candır.
hesabın var mı? giriş yap