• ancak goal 3 adlı oyunda sahaya çıkmasına izin verilmesi gereken oyuncu.
  • bu adamın kırmızı kart görmeden bitirdiği her maç sonrası, maçı yöneten hakem oturup nerede yanlış yaptığını düşünmelidir..
  • bir dahaki maça kazma ve kürek ile gitmesini tavsiye edeceğim futbolcu. hayır yani, kramponuna yazık. *
  • ne zeki, ne çevik, ne de ahlaklı sporcu.
  • futbolcu değil.net
  • maçı bir dünya insanla birlikte bir cafede, aralarında koyu fenerbahçeli arkadaşlarımın da bulunduğu bir grupla birlikte izledim. hakemin kötü yönetimi sonucu gerginleşen maçta bir biz sövdük bir onlar sövdü.

bilica'nın yaptığı malum hareket sonrasında ise ortamdaki çoğu fenerbahçeli takımlarındaki oyuncunun böyle bir hareket yapmasından utandıklarından ağızlarını açmadılar, açanlar ise bizle birlikte sövdü. maç bitti doğal olarak herkes kendince maçı yorumladı ama bir kişi bile bilicanın hareketi için "ama" ile başlayan bir cümle kurma ihtiyacı hissetmedi.

şimdi gelip şurada yazılanları okuyunca cidden üzüldüm. bilicayı savunmak için yapılanların ne taraftarlık, ne fanatiklik, ne tutku, ne de herhangi başka bir şey ile açıklanabileceğini sanmıyorum. bir insan kendini böyle bir olguya bu kadar kendini kaptırıp nasıl böyle şeyler yazar anlamlandıramıyorum. sonuç olarak bilica bugün kendinden bir çok şey götürdü, ama farkında olmadan bir çok insana da bir şeyler kattı, herkes kendi payına düşeni eminim almıştır.
  • futbolu bıraktıktan sonra iski, ibb, isfalt vb. kurumlarda rahatlıkla çalışabilir.
  • aradığını buldu mu merak ettiğim futbolcudur.

(bkz: penaltıya temelden girmek)
  • devlet, ergenekon'a ait gömülü silahları aramak için iş makinası kullanmak yerine kendisinden yararlanabilir. yol + yemek + sigorta. mis gibi.
hesabın var mı? giriş yap