• bu hafta lostun gölgesinde kaldığı anlaşılan dizi.. eskiden sol frame ezel dolu olurdu..* buralar eskiden dutluktu yeğeenn..
  • yeni bölümün ilk sahnesi ile, büyük lost sıçışının bünyelerde yarattığı tahribatı biraz olsun hafifletmiştir.
  • sonunu güzel bağlamalarını umduğum, sıçmamaları için dua ettiğim dizidir. hatta şu an bitsin de, yeter ki güzel bitsin.lost'tan sonra kimseye güvenim kalmadı arkadaş. eski sevgilisinden darbe yiyip tüm karşı cinse küsmüşler gibiyim.

(bkz: bari arkadaş kalalım)
  • sana büyük kazık atan, terkedip giden büyük aşkın ardından moralini toparlayan, sana destek çıkan arkadaş gibidir.

(bkz: lost)

(bkz: ezel)
  • --- spoiler ---

hapisten kaçan cengiz'in bi anda evde eyşanın karşısına çıkarak gözü dönmüş bir şekilde "eve geldim hayatım!" demesiyle the shining'e selamı çakmış dizidir.

(bkz: honey i'm home)

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

bu geceki bölümü sırf yiğit özşener'in bakışları için izlenebilir. ulan hani kimseyi öldüremezdi bu, psikopat katili aratmadı, tulumuna kurban olduğum.

--- spoiler ---
  • sağır oda tadında biten lost tan sonra ilaç gibi gelmiştir. cengiz in prison break te bile akıllara gelmemiş bir teknikle kaçıvermesi, ezel in ali nuke unu kullanarak tefo yu kaçırıvermesi, bir de bizden, bir de yerli, daha ne ister insan. teori yok, ada yok, astral seyahat yok, oh bee.
  • --- spoiler ---

reklama girmeden önceki son sahnede cengiz, eyşan'ın odasına girerek, eyşana ''işte şimdi siktim belanı'' minvalinde gayet mük-kemmel bir bakış atmıştır.

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

büyük bir gazla 29. bölümün açılışını yaptılar. ama hala biz neden ali'nin ömer'i sattığını öğrenemedik. tamam ali'nin belki ezel'in ömer olduğunu öğrenmesi için erken amma velakin ali'nin neden yaptığının bu kadar uzaması her bölüm silah çekmesi kadar baydı. ya da ali bir yat için sattım demeye utanıyor cık cık.

yalnız ali ezel'i uğurlarken söylemleriyle hem tefo'ya koymuş hemde ezel'e koymuş bulunmakta. bir taşla iki kuş hesabı. gel gelelim ali ordan ezel'i elini kolunu sallayarak yollamaması daha iyiliğine olurdu. sık bir tane kafasına yarın halletmen gereken ezel değil dayı olsun. tabi bunlar olursa dizi olmaz *.

eyşan atay'da bir cin bir cin ama pencereyi kapamayı unutmuş. hem can nerde babacık nerde bahar nerde birazdan kopacak gürültüye uyanmazlarsa nasıl yani olacağım.

uzun lafın kısası tefo, şebo, kamil gene yaya kaldı.

--- spoiler ---
  • asıl son iki bölümde coşmuş dizidir , dakka bir gol bir beni heeeeeee demek ondannn diye meleten , izlediğim her dakika zevkten şaşkınlığa düşüren oyunculuk resitalidir
    hastasıyım , delisiyim ,hayranıyım
hesabın var mı? giriş yap