• telaş yok, ilgili fotoğrafların yedeğini aldım.
  • 2 tip insan yaratmıştır nick altı yorumcuları arasında.
    bunlardan biri ''resimlere bakıp mastürbasyon yapıyorsunuz değil mi?.. evet evet öyle.. ay iğrançsiniz utanıyorum sizden!'', der. diğeri ise ''beyler caps yok mu caps, + rep..'' der.
  • akşam sekiz de uyanmanın kötülükleri listesini yenilemiştir bugün. tüh lan kaçırdık!
  • şu an kahkahalar atma sebebimdir; ekşibişını çökertmiştir.
  • (bkz: fap fap fap)
  • gün sonu itibariyle, birçok sözlük yazarınca kendisine karşı beslenen duyguların benzerine, evet, bu şerefe sadece bir kişi daha nail olabilmiştir.

(bkz: koray gençerler)

üslup farkı var, inkâr etmiyorum.

edit: şimdi de "sadece kıyafeti sergilemek için vakti zamanında çektiği fotolardan bu kıza böyle saldırmak.." diye buyurmuş, bak sen.

benim bildiğim kıyafet sergileyenler, kıyafeti yırtarcasına aşağı çekmez. amacı kıyafet sergilemek olan yapmaz.

o yüzden "hepiniz pisliksiniz", "bunu size beeen! kanıtladım" triplerine gerek yok.

bu tip numaralarla kimseyi kandıramazsın, teşebbüs etmen sadece kişiliğini gösterir.

bir bacağını sandalyenin üstüne atmakla kıyafet sergilenmez, bunu işi o dal olan, sayıları bir elin parmaklarını geçmeyen modacılar hariç herkes böyle bilir.

sen de, ben de, ekşi sözlük de farkında...
  • altı üstü mini etekli ve dekolteli bir pozla ekşibition'u sikertmiştir.

türkiye'nin yurtdışı internet çıkışının başına zevâl gelmemesi için daha cesur pozlardan kaçınmasını telkin ediyorum.
  • bir iki haftadir bitiondaki hareketliliginden edindigim izlenime gore kendisi patlamaya hazir bir bomba idi, ziyadesiyle patlamis gibi gorunuyor. allah tamamina erdirsin insallah, lazim boyle seyler.
hesabın var mı? giriş yap