• yol göstermiş gibi olmıyim ama "kobayın olayım" tipi mesajlar alması şaşırtıcı olmayacaktır sdlkfjlk.
  • bence insanlar için asıl sorun olan, yaptığını söylediği deneyden öte kendisine atılan mesajları paylaşacağını söylemesidir. kıza "are you sex" yazarken iyiydi de bu açığa çıkacağı zaman mı tırstınız mnskym?!
  • kendisi, mesleği sayesinde "sağlıklı bir deney için gerekli penis sayısı" nı tespit etmiş olabilir. ay'da su bulmak gibi bir şey doğrusu.

tebrikler.
  • sosyal deneyleri tüm sözlük bayanları için büyük bir ilham kaynağı olmuştur. aldığımız son haberlere göre bin beşyüz kadar bayan sözlükçü bugün öğlen saatlerinde taksim meydanına akın ederek sütyenlerini yaktı. amaçlarının erkeklerde memeye kilitlenme fenomenini irdelemek olduğunu belirten sözlük yazarları, "deneylerimizle bilim dünyasına yön vereceğiz, iddialıyız" şeklinde konuştu.
  • pek cok yonden gecersiz bir deneye imza atmis olan suser. kendi amaci deney gerceklestirmek olmasa da.

oncelikle penis degil de "armut" iceren basliklara da o kadar entry girseniz o da ilgi ceker. hatta yakin zamanda sozluge kutsal kitap indiren arkadaslar da olmustu. onlar da tepki almislardi.

tabi ki durum sadece belli bir kelimenin tekrarlanmasi degildir. dogasini, varolusunu, hem birey hem de sosyal bir varlik olarak kendisini anlayamamis, anlamlandiramamis; akabinde saglikli bir bunye, karakter, durus olusturamamis bir tur olarak insan (kadini da erkegi de) penis, vajina, meme tekrarlarina benzer tepkiler verecektir daha uzun yillar. bu yuzden ben bunlari astim simdi de geri kalanlari test edeyim gibi bir dusunce de oldukca yersiz, gecersiz gelir bana. rahatsiz olur muyum? pek de umrumda olmaz.

işbu entry yapilan seyi ne yerer ne de yüceltir. yazmak istemis yazmistir. birileri de durtuleri ne derse onu yaparak tepki vermistir. yani hicbirsey olmamistir.
  • bu deneyi çok güzel hareket takdiri alabilecek kalitede bir skeç olabilir mesela, kendisine buradan sesleniyorum; skecini yaz, yılmaz abine götür, hem deneyden para kazanmış olursun.
  • artık ugg botlar kadar sık sol frame'de görülen suser. yetti artık.
  • "deneyi"!!!11!!! sırasında kendisine de mesaj yoluyla belirttim (heh evet o sapıklardanın ben de yakalandım tüh bak!) ama sanırım aldığı 800 mesaj içinde görmek istediği türden mesajlardan biri olmadığı için dikkate almamıştır. "bu ne pislik?" demiştim. tekrar sormak isterim "sözlüğün içine sokulduğu bu hal nedir? bu ne pislik? bu ne koku? aç şu camı mamı?"

(bkz: recep ivedik)
  • sosyolojik bir deney denemiş ama denemesi başarısız olmuş bir denemeci. erke denemeci.
  • sosyolojik deney mi yaptı, kafası güzelken çük kafalılarla dalgasını mı geçti bilmem ama üzerine bu kadar yüklenince ne değişecek anlamıyorum.

sabahtan beri bakıyorum yazılanlara herkesde kendini kanıtlama çabaları, linç edecek brini bulunca kolları sıvamalar falan..

yazık be !

caylakkiz a değil, onun üzerinden prim yapmaya çalışan, eğlencesine yapılan bir şeyi bu kadar uzatanlara yazık. linç bağımlısı angutlara yazık. acıyarak* bakıyorum size. valla !
hesabın var mı? giriş yap