• her organizasyonun bir işleyişi vardır ve hacıağa geldi diye değişmemesi gerekir sorunudur. bazılarına çok basit ve anlamsız gelen eleştirilerimiz bu yüzden devam ediyor. derdimiz insanlar için normal olan şeyler sayısı daha fazla olan insanlar tarafından değiştirilmesin.
  • o değil de bunu yapanlar filenin sultanları'nın maçına başbakan gidince oyuncuları çıkartmıyorlarmış.
  • normaldir, o seyredip de gelmiş.
  • bu işte kesin emine erdoğan'ın parmağı vardır yoksa başbakan da bir erkek olarak gözünün gönlünün açılmasını isteyecektir ne de olsa serde erkeklik var ama ah şu kıskanç eşler yok mu işte onlar dünyanın en büyük ikinci organizasyonun içine ederler.
  • ponpon kızlar çıkmayınca emine erdoğan dans edecek zannettimdir.
  • "ponponu sallamayan bertaraf olur..."
  • + refik abi! refik abi! abi bi sn abiii

- noluyo cevat noolu yaa! işim başımdan aşkın zaten seyirciler doldurdu salonu protokol gani, ponpon kızlar da haber göndermişler geciktik , otostopla geliyoruz diye... beşevlerden buraya 6 saattir gelemediler...

+ e tamam işte abi! ben de o işi hallettim dicektim. bil bakalım salonda kim var?

- kim lan? yasemin evcim'i mi kaçırdın ne yaptın?

+ yok abi, sen refiksin büyük düşün

- yoksaaa yoksaaa!! cevat bak tanrının adını verdim benle dalga geçme.. gerçekten mi lan!

+ yeminle abi. aha bak buradan da görünüyo!

- harbi lan! var ya cevat kurtardık paçayı olum... acaba kabul eder mi?

+ niye etmesin abi... bu aralar her gün yaptığı şey.

- ya o değil de acaba şu son "memur kemal" numarasını yapar mı?

+ yaa abi değil mi... ne numaraydı ama. burgu, parande.. hepsinden çifter çifter...

- neyse cevat çok gözünü ürkütmeyelim. "boy soy dna" numarası da iyidir, olmadı iki mola arasında bir "havuzlu villa" figürü de yeter aslında beklentimizi çok yükseltmeyelim...

+ süper olacak abi! bütün dünyaya yayın yapıyoruz. cihan baksın da kıvırma görsün...
  • - gadınlara pozitif ayrımcılıh!!
    - eveetthhh
    - silami süyle ponponlara dinlensinle bu ahşam la, riferanduma hazırlıh yapalım biraz, ehi ehi ehi...

edit: tutarsız şive düzeltildi..
  • türkiye cumhuriyeti başbakanının dans eden kadına bakamayacak kafada bir adam olmasının trajikomik sonucu. cumhuriyet türkiye'si için olabilecek en büyük zul, utanç...

türkiye'nin en büyük demokrasi sorununun bu zihniyetten kurtulmak olduğunu idrak edemeyen, 8 senedir yalakalandıkları yetmezmiş gibi hala yetmez ama evet diye sayıklayan liboşlar bir ayna alın ve cesaretiniz varsa yüzünüze utanmadan bakın...
hesabın var mı? giriş yap