• sevişkenli yazılarını bilmem de, strateji oyunları ile ilgili yazı yazan yegane yazarlardandı. sins of a solar empire ufo serisi gibi başlıklarda güzel yazıları bulunurdu. kötü oldu gitmesi bu bağlamda, zaten şunun şurasında 3-5 kişiydi buralara yazı yazanlar biri daha gitti.
  • kendisiyle oturup sohbet etmek gibi kar$ilikli bir motivasyonumuz olmayi$inin, "issiz bir adaya du$seniz, yaninizda kimin olmasini istemezdiniz?" listelerimizde de caprazlik cikacak olmasinin degi$tiremeyecegi bir gercek var ki, o da $udur:

'sozluk yazari' olarak degeri de, akil sagligi/yetisi miktari da, ortada herhangi bir kanit dahi olmaksizin tanimadigi (ve kendisini tanimayan) binlerce insanin sirf bir lafa guvenip de galeyana gelmesini bekleyecek kadar egoizmin dibine vurmu$ herhangi bir $imarik gerizekalidan daha fazladir.

dolayisiyla, zekasindan ve samimiyetinden ayni anda $uphe ettigim herhangi bir mal degnegindense, motivasyonundan ve samimiyetinden ara ara $uphelendigim bir author'un sozlukte kalmasi benim icin yegdir.
  • taciz edilenlerin author'a danismasi gerekliliginin farkinda olmayanlarin gazabina ugramistir. cok yazik. buyuk deger. cinsel devrimci.
  • ben şahsen kendisi hakkında bir şey yazmama dirayetimi sürdürüyorum. öldürseniz yazmam! bazıları gibi deyilim ben. sözüm sana gerrain!
  • gidişi ile önümü açmıştır.
    mal meydanda yani artık anlayacağınız... sağa sola sallarım.
  • sözlükten ayrılma gerekçelerini düzenli bir şekilde yazdığı http://www.fanzinci.com/index.php/-mutant/cem adresinde açıklamış olan ex yazar.
  • ekşi sözlük'te gündeme yön vermek için sözlük yazarı olmanın şart olmadığını anlamama vesile olmuş yazardır.
    bir de çaylak ederek susturmaya çalışmanın her yazarda işe yaramadığına.
    hala konuşuyor adam... en çok da o konuşuluyor.
  • kendisine verilen 9 aylık çaylaklık cezası, isminin önüne, düşmanları nazarında bile, bariz bir "mazlum" sıfatı ekleyip, author'un anti kahraman kişiliğini inanılmaz güçlendirirken, insanların ekşi sözlük adaletine olan güvenlerini bir kere daha sorgulamalarına neden olmuştur.
    author'un çaylak edilmesi, neresinden bakarsanız bakın, hangi tarafta durursanız durun, köküne kadar yanlış bir karardır yani. bu olay, "yönetici" titri ile anılan kişi veya kişilerin, yönetici vasıflarını mutlak surette haiz olmaları gerekliliğinin altını çizmemize vesile olmuştur.
    maruz kaldığı muamele ile, yönetim konulu tüm okullarda "ne yapmamalı" konusunda örnek olarak gösterilebilecek bir olayın başrol oyuncusudur aynı zamanda.
hesabın var mı? giriş yap