• altmışbilmem kaç bölümde ben sadece şunu anlayabildim bu diziden:

bihter'den avrat olmaz arkadaşım, bihter'den olmaz. kocasından önce yatağa giren karıdan avrat ol-maz.
  • bihter'in güvenlik kartı formatında kolye taktığı dizi.
  • beşir bildiğin jigsaw olmuş dizi.
  • bu dizideki konakta da her şey kapı dinleyerek yayılıyo ya, ben de buna hastayım.

ulen 100 yıllık konak, çok afedersiniz, bihter pırt yapsa duyulucak derecede ses yalıtımı vardır ancak. ama utanmaz arlanmaz kadın bihter, anasına bütün sinopsisi bağıraaaa çağıra her bölüm özet geçiyor, kimse duymuyor.

o değil, tam bu ednan'ın godoşluğundan dem vurarak şakalı entry yazıcam, adam bi zerafetini ortaya koyuyor, utanıp, susuyorum.
  • bana kalirsa herkesi ters kose yapacaklar, romana baglilik da bi yere kadar diyecekler ve finalde bihter behlulu veya behlul bihteri vuracak.
  • çaresiz kalan katya'nın çareyi nataşa olmakta bulacağını düşündüğüm dizidir.
  • --- spoiler ---

hiç kimseden, hiç bişeyden korkmana gerek yok artık (haznedar, behlül 2010)

--- spoiler ---

ben tokmakladım çünkü bihteri serada, şömine önünde. bi anda yöreoğlu kadınlarının kurbanı masum behlül ilan etti kendini. gerzek herif.

*nihat tam james dean in yandan yemişi. deri ceket, orta iki gibi havaya dikilmiş saçlar, ağzını eğiyo filan.
    *çalışma odası derken?
  • konağın hizmetçisinden de bu beklenirdi zaten...

--- spoiler ---

benim şuan yemek değil cilt bakımı yaptırıyor olmam lazımdı.

--- spoiler ---
  • uyuz beşir moleskin defter kullanıyormuş.
  • --- spoiler ---

matmazel: uzun zamandır ertelediğim konuşmayı bıdı bıdı bıdı...
    bihter: özet geç lan piç

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap