• ortaya çıkan yeni bölüm fragmanıyla beraber behlülün nihale "varım" diyeceğini düşündürtüyor, yaptıklarının günah olduğunu anladığına göre:)
  • (bkz: bihterlemek) (bkz: kaan sezyum)
  • fragmanlarından görüldüğü kadarıyla, bihter behlül'den daha yeteneksizmiş sinir krizi geçirme konusunda. bi' ara kedi viyaklaması gibi bi'şey duydum ve korktum kedinin üstüne mi bastılar diye. meğer bihter sinir krizi geçiyormuş. içim rahatladı.
  • yau bu hilmi bey çok komik ama yahu!!!
    "biri karım diğeri oğlum" deyişi bana yaprak dökümünü hatırlattı.
    necla, oğuz'la kaçtıktan sonra, leyla'nın deli olmadan az evvelki halleri: biri kardeşim, biri kocam
  • (bkz: #17479393)
  • behlül ile bihter birbirlerinin yanaklarını o şekilde sıkarak seksi-hırçın-öfkeli olmödü amö canöm yanü.
  • --- spoiler ---

katya: beni niye uyandırmadınız akşam?

nesrin: uyandırmaya kıyamadık...

--- spoiler ---

(bkz: ahahahhahahah ben buna gülüyorum ya)
  • behlül neden yaratık sana söylüyorum amcanın karşısında dizlerin titrerken çok iticiydin be yavrum. yazık o boya posa.
  • adnan'ın bütün paralarını bihter ve firdevs yediği için gariban nihal hala beşiktaş pazarı'ndan giyinmektedir bu dizide. ayol arzu kaprol şu kıza da iki kostüm vere ya, iki baldır çizmesi de nihal'e ayarlasanıza kostüm grubu kızın ayağındaki çizmelerin 3 yıl önce nesli tükendi.

nihal'in dkny çantası da pazar malı!

(bkz: g string)

edit: ismini vermek istemeyen bir okurum haber yollamış, nihal'in elinde boklu don gibi tuttuğu çanta orjinalmiş. okuruma teşekkür ediyorum.
  • nihalin saçlarına o katları kim atmışsa baya başarısız bi insanmış, sette çekilen föne rağmen böyle duruyosa günlük hayatta yazık kıza.
hesabın var mı? giriş yap