• (bkz: küskü memnu)
  • sevişmeye öyle garip anlamlar yüklediler ki sevişmekten soğudum sayelerinde. hayırlı olsun.
  • bu günkü bölümünde bihterin dar kırmızı elbisesinin altındaki külotlu çorabın dikiş yerlerinin izi göbeğinin altından aşağı doğru acayip belli durumda. nedense dikkatimden kaçmadı.
  • beren saat'in iticilikte sınır tanımadığı dizi.
  • baktım dırı diri dırı hitman müziği gibi müzikler geliyor televizyondan merak ettim sordum anneme noluyo diye, bir kız bir adamın odasına girip gizlice öpmüş. buymuş yani olay.
  • an itibariyle bihterin o kırmızı, boğazlı kısa kollu elbisesini görüp hayattan soğuduğum dizi. insan bu kadar zengin olup ta bu kadar mı kötü giyinir şekerim; üstüne para versen giymem yani o derece...
  • sonunda bihter'e topuklu ayakkabı giydirmemeyi öğrendiler ama bu sefer de dünya üzerinde başka ayakkabı kalmamış gibi günlerdir aynı çizmeleri giydiriyorlar. ayrıca o elbisenin kolları ne öyle? kızceğizin gövdesini 30 beden büyük göstermiş. olmamış. ı-ıh.
    tanım: ekşi sözlük'ün kafalarına vura vura* sonunda giydirmeyi öğreteceği kostümcülere sahip dizi.
  • türk filmi entrikalarının önünde atla koşturanı.
  • bir arkadaşım izlerken gözümün ucuyla bakarken görür gibi olduğum dizi.

o değil de sözde ailenin iç mimarının tasarladığı nihal in odası olmamış. renkler güzel iyi hoş da çok mor, eşyalar uyumsuz renkler de birbirini bastırıyor. kokoşla sade arası gidip geliyor mor mor.o aynayla kanepe diyeceğim kokoş ötesi, acaba büyümek böyle mi oluyormuş? iç mimarı kovsunlar bence.

edit: iç mimar işi değilmiş o oda ben yamulmuşum bu konuda. sanırım behlül ve bihter in işiymiş heralde nihal in de parmağı var. zevksizlik ve uyumsuzluk aileye ait yani. gerçi haklarını yememek lazım renkler tek başlarına güzeldi şimdi.

alakasız not: o değil de burdan gereksiz psikolojik çıkarım mı yapsam, bu kişilerin seçtiği güzel ama uyumsuz renkler karakterlerin uyumsuzluğunu mu yansıtıyor acaba diye. ama yok o beni aşar tasarım ile yetiniyorum, ben isteyen varsa konuyu deşmek ...
hesabın var mı? giriş yap