• bugunku mactaki halini stattan izledikten sonra gitmesinde hem kendisi hem de galatasaray taraftarinin psikolojisi icin fayda oldugunu dusunuyorum.
  • son bir iki maçta ruhsuzdu eleştirilerine katılayım hadi ama bu adamı insan dışı varlık sanıyor heralde insanlar ki mucizeler bekliyor. hani 10 maçta 107 gol yiyen takım vardı bilirsiniz. takımın dinamosu fink. şahan, at fink'e diyordu. hani fink de, hocam ben ne yapayım diye bakıyordu ona. işte bu olay tam da böyledir. takımın orta sahası öyle basiretsiz ki hemen at arda'ya. hadi tamam attın, git bi top al bi şey yap. garibim arda topu alıyor, bakıyor etrafına, en yakın oyuncu 20 metre ilerde ayhan. be arkadaş. bu adam ne yapsın. 10 kişiyi mi geçsin o göt içi kadar yerde. ayrıca şu takıma messi'yi koy, bu yeteneksiz oyuncularla 3 maç oynasın, futbola küsmezse ben de futbolu bilmiyorum.
  • hocası sağ kanatta görev verdi diye 90 dakika surat yapmaya hakkı olmayan fazla kaprisli topçu.
  • bursaspor macinda butun duran toplari ve kornerleri direkt kaleye atmayi denemesi gercekten cok garipti. insan bir kere orta yapar yahu. 20 korner kullanip bir kere tehlike yaratamiyorsan heralde ortayi yapanda sorun vardir yani. sezon basi kilo vermis vs umitliydim ama bir pes etmislik var yuzunde adamin bu yasta..
  • galatasaray ismine yakışmayan topçu. metin oktay'ın formasını bir an önce çıkarıp, kaptanlık pazubandı yerine evde kullandığı peçeteyi koluna sarsın.
  • kaptanlığı elinden alınması gereken milli futbolcu
  • arda henüz kaptan olmadan önce sezon öncesi röportajlarında "10" numaralı formayı istemediğini açıklamıştı, nedenini ise kendisinin bilmediğini bana göre ise 10' un altında ezileceğini, daha fazla baskı göreceğini düşünmüştü.
    sonraki yıl bu adama 10 numaralı forma + kaptanlık verildi.
    sabri sarıoğlu' na yapıldığı gibi farklı mevkilerde oynatıldı. kendi görüşüme göre ise kaptanlığı kaldıracak kadar olgun olmadığıdır.
    sonuç mu?` :ben buna gülerim`
  • dünkü çocuk kaptan olmuş, küçük dağları ben yarattım havasında bi garip oğlan. korner beklediği pozisyonda yardımcı hakem autu işaret edince bir el kol savuruşları, ağzını dolunay gibi açışı, kaşlarını çatışı var ki sormayın gitsin. ne zaman itiraz edilince verilen kararın değiştiğini gördün ki sen. sarı kart görmeden bir maç tamamla be arda. baros bir sen iki.
  • ben bu adamı çok seviyordum. taa ki ülkücü şirin triplerine girmeyene kadar.
  • kanımca bu sezon önceki sezonlardan daha verimsiz bir oyun sergilicek oyuncu,
    zaten tüm maçlar üzerine bir çok yük binen arda git gide agresiflesmis gergin geçen çoğu maçta artik kendine hakim olamamakta.

ben arda'in yerinde olsam galatasaray'da artık daha başarılı olamıcağı görür ara transferde kulübümüme hatrı sayilir bir gelir getirip başka bir takımda devam ederdim.
hesabın var mı? giriş yap