• mukemmel bir komedi sitesi. duyduguma gore uye alimini iq testi sonuclarina gore yapiyorlarmis ve belli bir iq uzeri uyeler siteye kabul edilmiyormus. lan harbiden harikasiniz. anzak askerlerini , fb sehitleri diye sunmussunuz ya. bir de yedi le-manyak sehitleri vardi onlari da gorsel icin oneririm.
  • bu sitenin forumuna üyelik bildiğim kadarıyla ücretsiz değil. salak herifler! lan hiç mi tarih bilginiz yok! anasını satiim sokaktaki çocuğa sorsan malum capsteki resme bakıp "türk askeri değil" der, en azından aklına call of duty 2'deki mc gregor gelir! resme baktım yazıyı okudum alaka kurana kadar devrelerim yandı. hala gülüyorum hallerine, yumurtaya can veren allahım neler yaratıyorsun. ne diyeyim ben size daha...
  • fikirlerini açıkça belirtmeye dahi cesaretleri olmayanların sitesi ve forumu. kendi köhnemişliklerinin bir tepkisi olarak kurulan 12 numara'ya duydukları hasetten adeta çatlamaktalar.

--- spoiler ---
    25 aralık mitingi..
    antu.com olarak bugüne kadar planlanan büyük eylemler için valilikten izin belgesini görmeden destek vermedik. 25 aralık'ta yapılacak miting için de mitingi organize eden mehmet alakuş'tan bu belgenin tarafımıza gönderilmesini rica ettik. ancak kendisi bu yazışmanın özel olduğunu ve gönderemeyeceğini belirtti. bizim bu iznin alınıp alınmadığı konusunda herhangi bir iddiamız yok‚ ancak bu belgenin tarafımıza ulaştırılması halinde daha kapsamlı bir şekilde destek vereceğimizi bildirmek isteriz. antu.com bugüne kadar bu tip olaylarlarda her zaman aynı prensibini korumuştur ve korumaya devam edecektir. biz yaşanan bu süreci tüm şeffaflığı ile sizlere tek kelime değiştirmeden aktardık. ayrıca bu mitinge destek veren ismini hatırladığımız‚ hatırlayamadığımız her kim varsa teşekkür ederiz.

antu.com kurulduğu günden itibaren fenerbahçe için mücadele etmiş ve bundan sonra da fenerbahçe için mücadele edecektir.

bizim için her zaman var olacak tek gerçek fenerbahçedir.
    saygı ve sevgilerimizle...
    antu.com yönetimi
    --- spoiler ---

ana sayfalarında ise şu ifadelere yer vermişler.

--- spoiler ---
    25 aralık'ta kadıköy'de
    taraftarımız fenerbahçemizin geçirdiği zorlu süreçte bir takım organizasyonlara imza attılar. yine bunlardan biri 25 aralık 2011 pazar günü saat:11:00-15:00 arası kadıköy iskele meydanı'nda yapılacak. bu konuyla ilgili çalışmalar 1-2 haftadır devam etmekte ve sosyal paylaşım sitelerinde organize olunmaktadır.

antu.com bundan önce yapılacak bir mitingin iptal edilmesinden dolayı bu miting için de aynı problemin tekrar yaşanmaması ve izin çerçevesinde yapıldığını görmek için valilikten verilmiş izin kağıdını organizatör mehmet alakuş'tan bugün tarafımıza gönderilmesini rica etti.

ancak mehmet alakuş bu yazışmanın özel olduğunu söyleyerek izin belgesini göndermek istemedi. bu sıkıntılı süreçte aziz yıldırım'ı herşeyin üstünde tutup yalnız bırakmayan başta ali koç olmak üzere organizatör mehmet alakuş ve bu mitinge maddi destek sağlayan herkese teşekkür ederiz.

ayrıca bu tip organizasyonlar da yine aziz yıldırım'ı manevi olarak yalnız bırakmayan başta lube ayar ve ogün altıparmak olmak üzere herkese teşekkür ederiz.

not: aşağıda sizlerle paylaştığımız söz konusu belge biz bu açıklamayı yaptıktan sonra forumlarımıza konmuştur.
    --- spoiler ---

bakalım mayıs ayında, şen kardeşler kıraathanesi kimi aday olarak gösterecek merak içindeyiz.
  • degisime karsiyiz aciklamasiyla 58. maddenin degistirilmesine karsi cikmis ve taraftari olduklari camia adina onurlu bir durus sergilemis taraftar sitesi.
  • http://ressim.net/b/out.php/i5401759_cd-bmp

olm para veriyomuş ssg, niye bana kimse söylemedi lan bugüne kadar?! nereye başvuruyoruz?

ek iddianame:

http://ressim.net/b/out.php/i5402568_cd-bmp

tek tek açıklayacaksın bunları ssg!
  • ssg'nin bizzat genç adamsın cebinde bulunsun deyip cebime koyduğu paralarla aldığım blackberry'den entry girdiğimi bilen yazarlara sahip forum.
  • bir üyesinin saçmalamasını bütün üyelere malederek ortalama bir antu.com üyesinden daha zeki olmayan suser'ları görmemizi sağlayan site.
  • antu'yu sevmem, hatta transfer dedikodusu dışında açıp okumuşluğum dahi yoktur ama antu'dan bir elemanın yazdığını alıp "işte fenerbahçe bu ehiehi" demenin, sözlük'ten bir entryyi refere ederek bütün sözlüğe hakaret etmekten farkı yoktur.
  • bu sitenin forumuna üye bir futbolsever, spor toto süper lig'in 22. haftasında şu ana kadar oynanan dört maçı da skorlarıyla bilmiştir.

http://forum.antu.com/…7&kid=31188&cid=1436159&no=1

yarın oynanacak maçlara skor bahsi oynamak farz oldu. *

(bkz: allah'ım sana geliyorum)
  • önemli maçlar öncesi hazırladıkları gaza getirici introlarından birine daha imza atmış sitedir. özellikle soundtrack seçimlerini çok beğeniyorum. yaptıkları en iyi intro olmasa da oldukça güzel bir intro hazırlamışlar beşiktaş maçı için. http://www.antu.com/antugorsel.aspx?id=686
hesabın var mı? giriş yap