• özgü namal'dan bir farkı kalmadığını düşündüğüm sunucu, her yerde karşımıza çıkıyor, sıkmaya başlayan şahsiyet desem yalan olmaz.
  • truman show'u hatırlatıyor bana. ama bu malesef film değil gerçek bir karakter. elinde çaydı dondurmaydı sim karttı kolaydı pazarla babam pazarla. yok ya jim carrey öyle kıro gömlek falan da giymiyordu. neyse bi sus acun artık diyesim var. dedim.
  • her geçen gün daha da antipatikleştiğini düşündüğüm medya kaşarı
  • televizyon aracılığı ile, türkiye'ye en büyük zararı, bana göre, bu adam vermektedir.

zira, insanların televizyon başında kafa yormadan, maksimumda uyuşmasını sağlayacak türde programların matematiğini çözmüş ve o mecradan gürül gürül akmaktadır...

varolan tüm birikimini ve zekasını bu yönde kullanma tuzağına, öncelikle, kendisinin düştüğü de söylenebilir bir başka bakış açısı ile...

(bkz: theodor w. adorno/@non sequitur)
  • bana göre kendiside uyuşuk bir adamdır hazır formatları türk izleyicisine uyarlamakta hatta bazen ismini bile değiştirme gereği duymamaktadır.

(bkz: deal or no deal)
    (bkz: american's got talent)
    (bkz: fear factor)

işin matematiği ne kadar çok çalarsam o kadar çok iş yapar mantığıdır. kendisi birşey üretirse eminim piyasadan silinip gidecektir. bastonumla arçelik mağazasının önünden geçerken acun ılıcalı görmeyeceğim günleri sabırla bekliyorum.
  • var mısın yok musun tarzı bir programı üç seneye yakın sürdürüp prim yapmış bir televizyoncu. üç yıl izlediğimiz şey ise kutuların açılıp kapanması. çeşitli olasılık hesapları...

acun:"reytingimi sözlükteki zavallılardan anlıyorum" demiş ya bakalım o zavallılar acun hakkında ne demiş?

(bkz: #12011053)
    (bkz: #12015727)
    (bkz: #16130394)
    (bkz: #17161568)
    (bkz: #17143714)

şimdi buradan bakıyoruz bir de... acun üç yıla yakın böylesi bir programı yapmış ve elbette insanlar izlemişler. zamanlarını vermişler. sözlükteki bazı yazarlar da ya olmaz böyle şey, olmamalı demiş. daha güzel şeyler istemişler. beklemişler.

acuna bravo bu program çok güzel deseler zavallı yerine akıllı mı olacaklardı?
    acun gerçekten depremden kurtulan bir insan çıkarıp ona herşeyi anlattırdın, herkes de izledi ne iyi ettin de bunları izlettin bize mi deselerdi?

anlamıyorum ben bu işi. anlayan varsa söylesin.

bir de kelime oyunu diye bir yarışma var onun hakkında söylenenlere bakalım. elbette ona da eleştiri yapılmış; fakat aradaki fark şu: senin yarışmana hiç kimse:" çok güzel yarışma, beni televizyona kitledi." dememiş. hiç kimse.

(bkz: #16700403)
    (bkz: #16700547)
    (bkz: #16782407)

eğri oturup doğru konuşalım acun bey, bu zavallılar sizin reklamınızı mı yapsalardı?

kaldı ki iyi işlerin reklamını zaten yapıyorlar.

son olarak tabi ki:

(bkz: ben öncelikle hamdi bey'e teşekkür etmek istiyorum)
  • tuhaf bi' saç yapısı var. bakınız, modeli veya şekli var, demiyorum; yapısı var, diyorum. nasıl bir yapıdır çözemedim ama.

edit: şekilci bi' terbiyesizim.
  • programların arkasında dursa daha iyi olacak spor muhabiri yapımcı.iyi kazanıyor allah daha çok versin de, artık oradan buradan kafasının fırlamasına dayanamıyorum.servet amcalarıda* sen arama arkadaş yahu.

not: öyle kola içilir mi arkadaşım.
  • prodüksüyon üzerine üstüne yoktur. yine yapmış reklamını.

ayrıca;
    (bkz: acun ılıcalı ingilizcesi)
hesabın var mı? giriş yap