• yarın akşam stad çevresinde dolaşan şanslı insanların beleşe izleyeceği konser.

edit: tükendi.

edit2: imla.

edit3: hafnarfjördurluyum.
  • u2 gibi asiri abartilmis, rock muzik piyasasina ne verebilmis, bono gibi orospu cocugu tukurdugunu yalayan ve turkiyeye gelen salak bir soliste sahip gurubun bok gibi para harcanip organizatorler tarafindan memleketin 4 tarafina marketing/pr calismasi ile taktirdigi konseri. bu adami izlemek icin bu kadar para vermek, uzuluyorum be sozluk. bu adam degil miydi memleketimize gelmemek icin saydiran. yoksa tayyibin 'evet' hareketi mi bu. bono amca tayyiple goruscekmis bugun yarin...
  • iksv'nin müthiş işbirlikleri (başbakanla buluşma ayarlamak çok "yerinde" bir hareket reklam için) ve marketing çalışmaları sonucu gelmiş geçmiş en büyük grup türkiye'ye geliyor havası yaratılmış konser.

akp şirin gözükme konusunu abarttı zannımca, daha ne büyükler geldi de köprüyü mü kapattınız be yuh. metallica geldi o kadar dolmabahçe'nin karşısında çaldı adamlar, bir buyur edemedik, anca yoldan geçerken garip işaretler yapan metalci gençler için üzülelim.

referandum geçiyor gerçi ama belli olmaz önümüzdeki günlerde cradle of the filth ile marmaray açılışı falan yapmaları olasıdır bu kafayla.

konsere dönersek, iyidir hoştur, iyi eğlenceler gidecek olanlara, para kazandırdığınız adamlar en azından haketse bunu güzel olurdu ama.
  • fazladan bir adet 7. kategori biletimin bulunduğu konser, ilgililere duyurulur.
  • sadece where the streets have no name için bile gidilir.
  • batı tribün orta bölüm 403 blok 37. sıra 301. koltuk bileti bir arkadaşım tarafından satılmakta olan konserdir.
    iletişim için ilgilenenler bana mesaj yoluyla ulaşırlarsa gerekli yönlendirmeleri yapabilirim.

bu arada tüm konsere gidenlerin gözlerinden öper, ellerinden sıkarım..*
  • sanırım stuck in a moment çalınmayan konser olacak. neyse, hold me thrill me kiss me kill me'nin de olduğu setlist olsun da; stuck in a moment çalınmazsa nazar boncuğu, çalınırsa sürpriz olur!

edit: stuck in a moment çalınmadığı gibi hold me thrill me kiss me kill me'nin de esamesi okunmadı.
  • bono'nun sevgi pıtırcığı, ultra süper yardım sever ve bir o kadar duyarlı bir arkadaş olması dolayısıyla bu üç aylarda beleş olur zannettiğim konser. beleşi geçtik, olimpiyat standında anasını satayım.
  • heyecan sebebi. yarın gece burada detaylı anlatma isteğim var ama kesin saçma sapan iki cümleyle geçeceğim.
hesabın var mı? giriş yap