• beşiktaş taraftarını durduramıyoruz efenim bursa gol gol gol çekmektedirler an itibariyle.

edit: kolpa taraftarlara selam olsun

edit: bir taraftar grubu düşünün ki düşman bellediği takımın tezahüratlarını söylemekten geri durmamaktadır.

(bkz:mazlum ızdırabının üst noktasında celladına aşık olur)
  • bir taraftar grubu düşünün ki 3 kelimesi "gol" olan, toplam 4 kelimelik bir tezahüratı sahiplenmiş, bu tezahüratın ilk olarak fenerbahçe taraftarı tarafından yapıldığından bihaber, "reklam yapıyor ibneler" dedikleri adamların yakasından düşmeyen.. işte bu taraftar grubunun ezik üyelerinin izleyip, yorumladığı maçtır efendim.

(bkz: men dakka dukka)
  • televizyona bakmadan takip eden birinin inönü'de oynandığını düşünebileceği bir maç.

ayrıca;

http://www.milliyet.com.tr/…12/08/spor/ymeleke.html
  • açıkcası bu maçta verilen penaltı beni korkuttu ve hayal kırıklığına uğrattı. toplumun ekseri çoğunluğu gibi bende biz olamazsak bursa şampiyon olsun ekolündenim. ama birileri artık anadoludan şampiyon çıksın talimatını verdiyse ve bülent yıldırım da bu talimatnameyi izliyorsa, bu sempati ışık hızı ile antipatiye döner kardeşim. çünkü hakem hatası değil bence bu pozisyon, anlayan anladı...
  • ömer erdoğan attı
    2-1 oldu
  • iş bu giriyi yazarken ömer erdoğan'ın golüyle bursa lehine 2-1 olan maç..

--- spoiler ---

şut atmadan gol olmuyor

--- spoiler ---
  • saçma sapan bir faul ile atılan golden sonra, bir zamanlar kendi takımı şampiyonluk potası dışında kaldı diye herkesi bursaspor'un şampiyonluğuna hizmet etmeye çağıran zihniyetin, bir galatasaray galibiyeti ve şu iki golden sonra, hala devam edip etmediğini merak etmeme vesile olmuş maç.

(bkz: rıdvan dilmen)
  • an itibari ile bursaspordan ve anadoludan şampiyon çıksın muhabbetinden tiskindim. yazık...
  • bursaspor'un diğer şampiyonluk adayları kadar kötü oynayıp kazandığı karşılaşmadır.
  • senelerce bizans bizans diye ağla, sonra gel bu maçı içine sindir. federasyonun şampiyonluğu hayırlı olsun..
hesabın var mı? giriş yap