• bilumum internet sitesindeki facebook beğen (like) butonlarıyla da espri yapıp "bunu beğendin" yerine "adam haklı beyler" diyerek bir kez daha güldürmüşlerdir. küfürlü olanları tasvip etmiyorum tabi ama "beğen" yerine "adam haklı beyler" çok yakışmış..
  • an itibariyle saldırı facebook ekibi tarafından bertaraf edilmiş olan saldırı. yenileri bekliyoruz afacanlardan.

edit: facebook geliştiriciler ile inatlaşıyorlar. bi düzelip bi bozuluyor. ahah.
  • (bkz: #19534636)
  • ben inciden az daha yaratıcılık bekliyorum, 'duvardan duvara sikiş' 'resim siker' 'sikici yorum yap' , 'tümünü sik' butonları göz doldurabilir.

edit: bu dileklerimde samimiydim ulan ben.
  • chrome veya mozilla ile görülmüyor ancak ie ile girildiğinde giriş kısmında inci yazısı halen daha görülebilmekte. (bkz: kaçırmayın)
  • işleri güçleri olmayan insanların nelerle uğraştığını gösteren saldırıdır. afferim bak facebook' ta da bir şeyler yaptınız. bugün için gerekli ilgiyi de çektiniz, yarına artık allah kerim..

sözlüğe entry girmek ya da facebook fotoğraflarına falan bakmak -saatlerini günlerini vermiyorsan- boş iş değil birer paylaşımdır amaaa sırf insanları rahatsız ederek bakın ben de burdayım demeye çalışıyorsan, bunun için de hatırı sayılır bir vakit harcıyorsan hiç kusura bakmayacaksın kardeşim ama boş beleş adamsındır. ya da kendi tabirinizle liseli ergen..
  • yaratıcı olabilen saldırı.

http://yfrog.com/jdincisij
  • kız arkadaşımın duvarıma yazıp sonra telefon açıp durumu haberdar etmesiyle farkettim.bir başkasının duvarına yazdığınızda aynen şyöle oluyor "incisinemvemurat adlı malları duvara dayayıp sikti." **

edit:murat, megadeth'in bağlantı incisini sikip attı.**
  • arama butonuna "dedeleri mi arıyorsun? nobrain dk'yi dene" yazarak beni yarmıştır.
  • facebook'un hala türkçe moderatörünü işe almadığını veya aldılarsa da elemanın uyuduğunu gösteren saldırı. sorun yok, kolay düzelir.
hesabın var mı? giriş yap