• gayet kısır devam eden maç ilk çeyrek itibariyle, fenerbahçe ülker bu sefer fark açmadan gidiyor ki geri dönüş kurbanı olmasın diye sanıyorum.
    bourusis aynen böyle devam etsin.
    ha bir de ; oğuz savaş'ın bıyıkları diyen 100. kişiyi sikecekler ama hakikaten o bıyık nedir ya...yarım saattir kahkaha atıyorum yemin ederim.
  • fenerbahçe'nin ilk yarıyı 30-28 önde kapattığı karşılaşma. özellikle ilk yarının sonunda, kaya peker'in dışarıya çıkan topu uzayıp uçarak, takıma kazandırması ve akabinde ömer'in asistinde ukiç'in üçlüğü hepimizi ateşledi.
  • 3. periyot 46-43 fenerbahçe üstünlüğüyle bitti.
  • murat kosava'nin oguz savas kenara geldiginde "oguz ve biyiklari kenarda" dedigi mac.
  • murat kosova : oğuz ve bıyıkları kenarda..
    fenerbahçe ülker'in farkı açtıkça beni korkulara sürüklediği maç. 'neyse ki 5 dk. falan kaldı' da diyemiyorum, ne olacağı belli olmuyor çünkü.
    ben demiştim editi : neyse ki kazandık amına koyim, yine de lanet olsun böyle işkenceye...
  • 60-55 son 3 dk. seklinde devam eden mac.
  • ilk defa rezil serbest atış kullanan oyuncunun rakip takımdan olduğu maç.
    neyse ki ukiç utanılacak serbest atış performansıyla yüreklerimize su serpiyor!
  • james gist'in 20 dakika süre alıp 0 sayı 0 ribaundla tamamladığı maç.
  • son 3 saniye fenerbahçe 2 sayı önde olduğu maç.

bravo şu son hücum ancak bu kadar kötü kullanılabilirdi tomas olmadı hiç bravo yani.

edit: mirsad kayıp düştü ve allah'tan atışı kaçırdılar. bu kadar üstün oynadığımız bir maçı kaybedebilirdik inanamıyorum. ilk maçta da deplasmanda ezdiğimiz rakibe 17 sayıdan maç vermiştik. euroleague'te 2'de 2 yapacakken 2'de 1 yaptık. şimdi pana deplasmanı var grup lideri kim olacak orada belli olacak artık.

edit2: pana ile evde oynuyormuşuz vallahi fikstür tersmiş uyarı için magna carta ' ya teşekkürler.
  • kanser eder bu takımlar bizi amına koyim. neyse ki 2 farkla fenerbahçe ülker kazandı. umarım en az 2 takımımız çeyrek finale çıkar.
hesabın var mı? giriş yap