• hakan arıkan'ın yumurtlayayazdığı* maçtır
  • spiker melih gümüşbıçak'ın "beşiktaş o kadar çok hücum oyuncusu ile oynamasına rağmen rakibine hiç pozisyon vermedi" şeklinde yorumladığı maç.
    o kadar çok hücumcu ile oynuyor ama quaresma'nın tek bir pozisyonu dışında ciddi gol girişimi de yok, bu nasıl iş gümüşbıçak?
  • yazılı olmayan kurallardan, ilk yarı 1 dakika uzar kuralının uygulandığı maçtır.
  • bjk'da en az 4 tane daha querasma olduğunu görmemizi sağlamıştır..herkeste bi topuk pası atma sevdası başgöstermiş..o değilde aurelio neredeyse hatasız oynamaktadır hafız..!!
  • hakan arıkan sayesinde top antalyaspor'dayken huzursuz oluyorum lan. ilk yarı itibariyle, beşiktaş sürekli topu ayağında tutuyor ama pozisyon yaratmada sıkıntılı. birkaç organize atak ve quaresma'nın direkten dönen topu dışında ortada pek bir şey yok. o değil de nihayet iki maç üstüste çalışılmış duran top organizasyonu gördük ya ağlamamak için zor tutuyorum kendimi.
  • çok kötü bir hakemin yönettiği maçtır. taraf tutuyor demiyorum, avantaj nedir bilmiyor, bir dakika uzattığı maçın o bir dakikası sakatlıkla geçmesine rağmen üzerine bir dakika daha koyamıyor, hata kaza olmadan maç bitse de gitsek tadında.
  • ilk yarı itibarıyle, beşiktaş'ın oyununu beğendim. gerekli pozisyonlara da girdik ama atamadık. ikinci yarı golü buluruz gibime geliyor. yalnız antalya takımı quaresma'nın üstüne çok oynuyor. ikinci devre kırmızı kart gelebilir. beşiktaş'ta quaresma istekli, ernst canavar gibi, aurelio hafiften takıma ısınmış sanki. antalya'da ise erkan sekman bi dönem beşiktaş altyapısında oynamış mıydı, yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?

edit: jokullmagic erkan sekman'ın beşiktaş altyapısında oynadığını teyitledi.
  • beşiktaş'ımın yaptığı inanılmaz şova karşılık türbünlerin gectim bogazlarini adeta gotlerini yirttiklari mac. 11+1 le gurur duymamak mumkun mu?
    bu takimi kiskanmamak mumkun mu? bu camiaya bakip parmak isirmamak mumkun mu? mumkun mu sozluk sole bana?
  • bir an gutinin saçlarını kazıttığını sandığım maçtır. klas asist güzel gol
  • q7'nin çoştuğu maçlardan sadece bir tanesi. adam daha ne yapsın, sana bir tek dokunup gol atmak kalıyor, gerisi q7'den.
hesabın var mı? giriş yap