• ömer üründül biraz önce hava durumu yorumunu yaptı, daha sonra abd atağı sonrası pası beğenmiş olacak ki "kendi kalene bile atarsın" dedi. ne demek istediği anlaşılıyor lakin sanki öyle güzel pas ki kendi kalene bile atarsın dermiş gibi oldu. bu arada slovenya atamayana atarlar dedi ve 2. golü de attı. vallahi helal olsun.
  • bir kalecinin hayatımda gördüğüm en saçma açı kapaması - ya da kapayamaması - sonucu slovenya 2. golü bulmuştur..
  • slovenya'nın teknik direktörü 2. golden sonraki freş tavırlarıyla cool bi çizgide takılmayı tercih etmiştir. ezel falan bok yemiş.
  • 2 farklı skorla birlikte slovenya teknik direktöründe fatih terim tribleri başladı. skor tersine olsaydı yılmaz vural'ı görecektik belkide.
  • daha ilk yarısı oynanırken, bir sürü zaman varken birçok entry'i sildirmiş maçtır. yok neymiş slovenya'nın hiç şansı yokmuş, beraberlik alırsa sevinsinmiş. gördük biz koçum, silsen ne fayda.

edit: bak entry'leri silmeseydiniz kral olma şansınız doğdu, maç 2-2. futbola bakışınıza hayranım.
  • slovenya benim gibi bir çok kişiyi ters köşeye yatırmıştır ilk yarı itibariyle... cezayir karşısında oynanan etkisiz futboldan sonra, büyük ümitler beslediğim abd'ye karşı inanılmaz mücadele ediyorlar... fakat unutulmaması gereken şey; maçın 90 dakika olduğu ve abd milli futbol takımı'nın inatçı karakteri... ikinci yarı daha zevkli bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum...

edit - tabi ben eve dönüş yolunda olacağım için izleyemeyeceğim... o yüzden ikinci yarı yorumlarını seyreden arkadaşlardan almaya hazırım...
  • (bkz: tavana asmak)
  • kupanın bugune kadaki en zevkli maçı oynanmaktadır
  • ooo ne gkoyldü - ömer üründül
  • london donovan golü attıktan sonra beyin bedavaaa diye bağırmıştır. ağır çekimde bunu hepimiz gördük.
hesabın var mı? giriş yap