• tivibu'ya göre kaleci stoikoviç'in topu 10 kez kontrol ettiği maç. çok kontrolü bir insan gerçekten.
  • henüz 40 dakikada 6 sarı kart 1 kırmızı kart çıktı. bu dünya kupasında en çok dikkatimi çeken şey hakemlerin kartlarını çok az ve çok insanlı kullanmasıydı. bu maçın hakemi biraz manyak çıktı. daha çok kart gelir bu deli hakemle. 5 sarı 2 kırmızı bekliyorum.
  • hakemin saçmaladığı maçtır. türkiye'de herhangi bir maçta bu tarz bir hakem olsa sahada oyuncu kalmaz. şu ana kadar hakemler dünya kupası kalitesinin altında kalmışlardı, bu maçla dibe oturdular.
  • sırbistanın topla iki pas yapıp kaleciye geri pas attıgı maç.

kaleci alıyor topu birine atıyor sonra iki pas gene kaleciye geri pas.

almanya umarım bunları ezer geçer.
  • hakem sertliğe prim vermeyeyim derken, birbirine üfleyen futbolculara sarı gösterir hale gelmiştir. böyle devam ederse 1 kırmızıyla bitmez bu maç. fakat muhtemelen hakem 2. yarı durulur, almanya kırmızı yediğiyle kalır. ayrıca bu maçta vuvuzela pek çalınmıyor mu ne? yoksa kulağım mı alıştı? ikincisiyse vay başıma...
  • sırbistan'in 2. maçında da aynı tür bir penaltı yaptığı karşılaşma. tek fark bu kez podolski kaleciyi aşamadı.
  • vidic ilk maçta kuzmanovic'in yaptığı mallığı yaptı, podolski penaltıyı kaçırdı, dünyaları kaçırdı lan adam.

ayrıca o kadar pozisyonu kaçırdıktan sonra penaltıyı podolski'ye attırmak ne derece doğrudur (kendine güven bakımından), orası ayrı bir konu .
  • podolski'nin mala bağladığı maçtır. 2 net poziyondan sonra penaltıyı da kaçırdı.
  • podolski'nin penaltı kaçırdığı maç olmaktadır...dakika 60.penaltıdan önce penaltı kadar olmasa da 2 tane mesut'un pasıyla gelişen pozisyonu da harcamıştı,buna istinaden penaltıdan önce atamayacak dedim ,podolski beni haklı çıkardı.
  • bu maç birkez daha kanıtlamıştırki bu güney afrika' nın ya havasında ya suyunda kesin bi bok var. neredeyse bütün futbolcular embesile bağlamış durumda. saçma sapan kırmızı kart görmeler, saçma sapan penaltı yaptırmalar, bi ton boş kaleye gol kaçırmalar, aptal aptal kaleci ve defans hataları... inanılmaz anlamsız şeyler olur maçlarda. özellikle görülen kırmızı kartları ilgiyle takip ediyorum. bakalım daha ne kadar gereksiz kart görmeyi başaracak futbolcular. gereksizlik konusunda favorim dünkü maçta sani kaita'nın gördüğü kırmızı kart şimdilik. bakalım hayırlısı...
hesabın var mı? giriş yap