• valdivia devamlı kritik top kayıpları yapıp şili'nin temposunu düşürüyor.

edit :

- yine kaçırdı.

- alexis sanchez bir sağda, bir solda.

- gol geliyor.
  • sözlükte maça pek ilgi yok gibi gözüküyor ama, hali hazırda 2010 dünya kupasının en çekişmeli ve en zevkli maçı olmakta.
  • çılgına dönmüş şili taraftarlarının, haydi şili li lili lili lili yar tezahüratının vuvuzela yüzünden duyulamadığı karşılaşma.
  • kupanın şimdiye kadarki en zevkli maçı oynanıyor. top bir o kalede bir bu kalede. özlemişim güzel futbolu.
  • hem zevkli hem de vuvuzela gürültüsü arasında az da olsa tezahürat sesi duyulan maç.
  • güney amerika futbolunun gerçekten zevkli olduğunu yeniden göstermiştir. o alexis sanchez nedir arkadaş öyle! getirin onu buraya!
  • turnuvada hele sukur ki ilk defa futbolun vuvuzelanin onune gectigi mactir. yalniz sili'de forvet oynayan valdivia nasil bir kazmadir anlamadim. mac basindan beri aldigi her topu ezdi. haa adam cok caliskan gol mol de atar ama bi mallik var cocukta.
  • 25. dakika itibariyle söylüyorum turnuvanın şu ana kadar ki en hareketli müsabakasıdır. dünya kupalarında hep sürpriz maçlar olur, iddiası olmayan iki takımın karşılaştığı maçlar inanılmaz hareketli ve keyifli olabiliyor, bu maç da şu ana kadar öyle bir maç. sırbıstan-gana ve bu maç şu ana kadar bana izlediğimizin ünya kupası olduğunu hatırlatan maçlar.
  • şiir gibi maç... hatta ilaç gibi... kafama sıçaydım da yemek sözü vermeyeydim hatuna !

ps. inşallah bok gibi geçer ikinci yarısı. -hıh-
  • gol haricinde herşeyin olduğu maç. gol içinde humberto suazo şart.
hesabın var mı? giriş yap